Podporujeme naše klienty při implementaci procesní excelence.

DETYCON Solutions je spolehlivým partnerem, poskytuje udržitelná robustní řešení, předává know-how a dodává produkty nejvyšší kvality.

Kontakty

DETYCON Solutions s.r.o.

Mozartova 656/23
460 01 Liberec 1 - Staré Město

+420 739 956 716
grzincic@detycon.com

IČO: 07177747
DIČ: CZ07177747
(Zapsaná v obchodním rejstříku, vedeného Krajským soudem v Ústí nad Labem oddíl C, vložka 41762.)

Aktuality

Rád bych v aktualitách společnosti DETYCON shrnul první půlrok 2023. Kromě podpory stávajících zákazníků, dlouhodobého projektu pro významného dodavatele automotive a nových projektů prodeje slévárenských materiálů jsem se většinou aktivně zúčastnil řady vzdělávacích aktivit. Odborné komise při České slévárenské společnosti jsou platformou pro výměnu zkušeností a já se osobně snažím přenést do prostředí české slévárenské komunity know-how od mých partnerů z Německa a korporátního prostředí.

DETYCON 1 pol 2023

Neustále je potřeba na sobě pracovat a proto jsem si jako ohromný fanoušek metodiky DMAIC vyslechl příspěvky konference lean6sigma. Vrcholem pololetí byla GIFA – veletrh slévárenství, kde jsem osobně na stáncích James Durrans a Cometel přivítal stávající a potenciální zákazníky, osobně se setkal s TOP managementem dalšího partnera CEDIE Group a přirozeně navštívil řadu stánků, abych se dozvěděl něco nového. Hledím vpřed do dalšího pololetí plný optimismu. Nyní přichází doba letních dovolených a přeji všem dobře strávený mimopracovní čas.